Connect with us

Hi, what are you looking for?

Tenis

Novak Djokovic është një hap larg fitimit të titullit të tij të 10-të në Australian Open dhe barazimit me Rafael Nadal si tenisti me...

Tenis

Babai i Novak Djokovic është paralajmëruar për sjelljen e tij në të ardhmen, pasi ka shkaktuar irritim në Australin Open, duke pozuar me një...

Sport

Rafael Nadal u rikthye me dëshirë në Grand Slam-in e parë për vitin 2023, Australian Open. Tenisti spanjoll është ende kampioni në fuqi i...

Sport

Novak Djokovic mposht Andrey Rublev dhe “fluturon” në gjysmëfinalen e Australian Open. Në një sfidë që zgjati për 2 orë e pesë minuta, tenisti...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?