Connect with us

Hi, what are you looking for?

Tenis

Roger Federet pritet të rikthehet në Wimbledon, natyrisht jo për të dhuruar magjinë në fushat e tenisit, por në funksionin e një analisti. Mediat...

Tenis

Finalja e turneut të parë Grand Slam të këtij vitit, Australian Open, mes Novak Djokovic dhe Stefanos Tsitsipas, ishte finalja më pak e shikuar...

Tenis

Australia vendosi që të ndryshonte rregullat për turneun e tenisit, për të lejuar dhe sportistët e pavaksinuar, duke i kirjuar mundësinë Novak Djokovic që...

Djokovic Australian Open

Tenis

Novak Djokovic mposhti Stefanos Tsitsipas në finalen e Australian Open duke e fituar për herë të 10-të këtë trofe dhe duke barazuar rekordin e...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?