Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Rafael Nadal sakrifikon pjesëmarrjen në Wimbledon për shkak të Lojëra Olimpike në Francë. Tenisti spanjoll që la pas dëmtimin dhe u rikthye së fundmi...

Sport

Carlos Alcaraz festoi titullin e tretë Grand Slam para disa ditëve teksa triumfoi në Roland Garros. Por, spanjolli nuk ka kohë për të humbur...

Tenis

Carlos Alcaraz fitoi turneun Roland Garros duke mundur Alexander Zverev në finale 3-2 me sete (6/3, 2/6, 5/7, 6/1 dhe 6/2). Spanjolli 21-vjeçar fiton...

Sport

Carlos Alcaraz ia doli të kualifikohej për në finalen e Roland Garros pas një dueli madhështor në gjysmëfinale me Jannik Sinner. Spanjolli triumfoi me...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?