Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Eliminimi i Daniil Medvedev në raundin e parë të Roland Garros mund të konsiderohet pa dyshim si një nga surprizat e para të turneut...

Tenis

Gjesti i turpshëm i tenistit Novak Djokovic në Roland Garros kaloi çdo etikë morale dhe ligjore. Pas përfundimit të ndeshjes me Aleksander Kovacevic, nr....

Sport

Novak Djokovic e nis me këmbë të mbarë aventurën në Roland Garros teksa mposhti në tre sete me shifrat 6-3, 6-2 dhe 7-6 serbin...

Sport

Novak Djokovic synon titullin e 23-të Grand Slam në karrierë teksa serbi është një prej favoritëve në Roland Garros. Megjithatë, vetë Nole shikon si...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?