Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Carlos Alcaraz dhe Jannik Sinner pritet të jenë dyshja që do të rivalizojë për titujt kryesorë në tenis. Spanjolli është 21 dhe italiani 22-vjeç,...

Sport

Carlos Alcaraz fitoi para pak ditësh trofeun e dytë në Wimbledon teksa mposhti në finale Novak Djokovic. Tenisti spanjoll mbërrin në kuotën e katër...

Tenis

Novak Djokoviç është gati për një sfidë të re. I mposhtur në finalen e Wimbledon nga Carlos Alcaraz, tenisti i lindur në Beograd po...

Sport

Carlos Alcaraz fitoi titullin e dytë në Wimbledon teksa mposhti në finale me rezultatin 3-0 (6-2, 6-2 dhe 6-4) një legjendë si Novak Djokovic....

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?