Ligue 1

Cavani e Thiago Silva për herë të fundit në “Parc des Princes”, miratohet prania e tifozëve

Pavarësisht se shkelën rregullat në sfidën miqësore ndaj Beverenit, tifozët e Paris Saint Germain nuk do të privohen nga mundësia për t’u dhënë një lamtumirë të ngrohtë dy yjeve në skuadrës, Thiago Silva dhe Edinson Cavani, të cilët do të luajnë pr herë të fundit në “Parc des Princes”.

Të dy futbollistëve u ka përfunduar kontrata me Paris Saint Germain dhe kanë rinovuar për të qëndruar në kryeqytetin francez deri në përfundim të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve në gusht, ndërsa në miqësoren e nesërme ndaj Celtic Glasgow do të zbresin për herë të fundit në stadiumin ku kanë shijuar shumë suksese.

Sipas protokollit të miratuar në Francë, vetëm 5 mijë tifozë do të kenë mundësi të jenë në shkallët e stadiumit “Parc Des Princes” dhe kanë premtuar se do të respektojnë të gjithë rregullat e distancimit social, vetëm të lejohen të përshëndesin Silvën e Cavanin në shfaqjen e tyre të fundit.

Ndërkohë edhe trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel u shfaq mjaft i lumtur me vendimin e klubit për të mbajtur të dy futbollistët edhe për dy muaj në skuadër, pasi pranoi se tani do të ndihet më komod në përgatitjen e ndeshjeve dhe vendimet që merr.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency