Ligue 1

Cavani kërkon largimin, por PSG nuk e liron falas!

Sipas mediave franceze dhe më konkretisht gazetës prestigjoze L’Equipe, Edinson Cavani nuk dëshiron të presë deri në verë për t’u larguar nga Paris Saint Germain por u ka kërkuar drejtuesve të kampionëve të Francës ta lënë të lirë që në këtë merkato dimri. Uruguaiani kërkohet me ngulm nga Atletico Madrid, me Diego Simeonen që e dëshiron me çdo kusht te Los Colchoneros për t’i dhënë çelësat e repartit të avancuar, por edhe pse është në skadencë kontrate me PSG, klubi francez kurrësesi nuk kërkon ta lërë të lirë, pasi këta të fundit kërkojnë të përfitojnë sa më shumë nga shitja e 33-vjeçarit amerikano-jugor në merkaton e janarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency