Premier League

Cavani madhështor, përmbysje spektakolare e Man.Utd!

Falë një super Edinson Cavani që tregoi versionin e tij më të mirë, Manchester United mori një fitore të madhe me përmbysje në fushën e një prej skuadrave të momentit në Premier League, Southamton. Cavani hyri në fushë në fillimin e pjesës së dytë dhe në vetëm një pjesë loje shënoi dy herë si dhe dha një asist me Djajtë e Kuq që përmbysën 2 gola disavantazh të “shenjtorëve” për të triumfuar 2-3. Cavani dy herë me golin e fitores që e realizoi vetëm në minutën e 92-të dhe Bruno Fernandes ishin heronjtë e United në transfertën e St Mary. Kjo ishte fitorja e 3-të rresht për skuadrën e Solskjaer në kampionat që e ngushtoi në vetëm 5 pikë distancën me Liverpoolin kryesues me Manchester United që ka edhe një ndeshje më shumë për të luajtur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency