Merkato

Ceballos, opsion për Milanin, por Reali e vlerëson sa para pandemisë

Sërish Ceballos në “radarët” e Milanit. Trekuartisti i Realit të Madridit, që është ndjekur nga kuqezinjtë edhe para se të transferohej në Premier League tek Arsenali, është nxjerrë në shitje nga “Los Blancos”, që duan të arkëtojnë para nga kartoni i tij. Reali kërkon një shitje përfundimtare, me një kërkesë që i afrohet 40 milionë eurove, pasi kjo ka qenë kostoja e tij para pandemisë.

Çështja tani mbetet pezull, me futbollistin të impenjuar me kombëtaren olimpike, por sapo të rikthehet në Spanjë, duhet t’i japë drejtim së ardhmes, pasi Ancelotti ka vendosur se mund të bëjë edhe pa të dhe klubi është gati ta lërë të largohet.

Lajmi është, për momentin, një nga opsionet në tavolinë për drejtuesit e Milanit, Maldini e Massara, prej kohësh në ndjekje të pasuesit të Calhanoglu. Në të vërtetë, Milanit i pëlqen Ceballos, por kostoja e kartonit përfaqëson një sforco ekonomike të ndjeshme. Kësaj i duhet shtuar dhe fakti se në të kaluarën, kur u largua te Arsenali, vetë Dani Ceballos ka treguar se preferon të tjera destinacione. Në këtë aspekt, kuqezinjtë mund të shfrytëzojnë Brahim Diazin dhe Theo Hernandezin si njerëzit e duhur për ta bindur. Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare, pasi Milani po ndjek me interes situatën me shpresën për të gjetur spiralen e duhur për të realizuar goditjen.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency