Gossip

Cecilia Rodriguez, motra e Belen shoqërohet në polici

Cecilia Rodriguez është motra e Belen Rodriguez, të fejuarës së Andrea Iannones dhe një prej vajzave më të famshme të spektaklit në Itali. Edhe pse nuk është e njohur sa partnerja e pilotit italian, Cecilia nuk ka asgjë më pak për nga bukuria krahasuar me Belen. Ato madje janë si dy pika uji.

Cecilia aktualisht ndodhet në ishullin e famshëm italian, Capri, ku po kalon pushimet me të fejuarin e saj, në pritje të “Vip Champions”, një event që bashkon sportin me spektaklin.

Mirëpo zgjimi mëngjesin e së shtunës ishte i keq për Cecilian, pasi një patrullë policie e ka shoqëruar për verifikim bukuroshën argjentinase, sepse i kishte skaduar leja e qëndrimit në Itali. Sigurisht që më pas situata është zgjidhur, por për Cecilian ishte një eksperiencë e hidhur.

 

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top