Futboll

Çekiçi tjetër sinjal Rejas, i shënon Bolognas!

Trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja e përfshiu në listën e pritjes për grumbullimin e muajit tetor të kombëtares shqiptare por pavarsisht kësaj mesfushori me tipare sulmuese vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e tij dhe t’i japë sinjale trajnerit Reja se e meriton një ftesë në ekipin përfaqësues. Por edhe pse kampionatet janë ndalur për shkak të pauzës së kombëtareve, Endri Çekiçi arriti të linte shenjë me Olimpija Ljubljanën edhe këtë fundjavë teksa arriti të shënonte në portën e Bolognas. Në miqësoren ndaj skuadrës së Serie A që përfundoi në barazim 2-2, Çekiçi hyrë në fushë nga stoli dhe arriti të shënonte golin e barazimit 2-2 për skuadrën e tij në minutën e 89-të, duke treguar se kalon një formë të jashtzakonshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency