Abissnet Superiore

Cela flet si kapiten: Të gjithë do ta vuajnë Lushnjen

Një kapiten i vërtetë. Gentian Cela për Lushnjen ka qenë dhe do të jetë gjithmonë një futbollist ikonë, njeriu simbol i verdhëjeshilëve gjatë 2 dekadave të fundit. Në këto 17 vite ai ka luajtur për plot 14 sezone me Lushnjen skuadrën e vendilindjes së tij. Vitet kalojnë dhe tashmë Cela është në fundin e karrierës së tij, por 36-vjecari nuk kishte ndërmend të largohej pa luajtur edhe për një tjetër sezon me myzeqarët në elitën e futbollit shqiptar. Edhe pse nuk e konsideron më një titullar fiks për shkak të moshës, trajneri Bano e vlerëson jashtëzanokisht Celën ndërsa vetë mesfushori është gati të ndihmojë Lushnjen në Superiore me eksperiencën e tij.

Për Gentian Celën Lushnja në Superiore do të jetë një kundërshtar i vështirë për tu kaluar jo vetëm nga skuadrat që do të luftojnë për mbijetesë por edhe për ekipet që do të garojnë për titullin kampion.

36-vjecari është i bindur se tifozeria e zjarrtë lushnjare do të jetë një faktor shumë i rëndësishëm që Lushnja të bëjë një figurë të mirë në këtë sezon, ndërsa në aspektin personal Cela shpreson që të luajë sa më shumë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency