Serie A

Cellino dëbon Balotellin, i kërkon prishjen e kontratës!

Mario Balotelli mbyll para kohe aventurën e tij te Brescia dhe e bën këtë në mënyrën më të keqe të . Ende pa u mbyllur ky sezon Supermario është licensuar nga klubi i vendlindjes së tij pasi presidenti i “dallëndysheve” Massimo Cellino i ka dërguar futbollistit një letër ku i kërkon prishjen e parakohëshme të kontratës.

Pesë gola në 19 ndeshje dhe duket se palët do ta mbyllin bashkëpunimin. Në media prej ditësh është raportuar diçka e tillë, por tanimë ka një hap konkret, sikurse raportojnë “Il Messaggero” dhe “Gazzetta dello Sport”. Sulmuesi nuk është paraqitur në stërvitje, sipas medieve italiane, ndaj edhe te Brescia janë lodhur.

“Dallëndyshet” janë drejt rënies në Serie B, pasi renditen në vendin e fundit dhe nëse nuk do të luajnë në Serie A sezonin e ardhshëm, atëherë kontrata me Balotellin do të ndërpritet menjëherë, pasi është e parashikuar në marrëveshjen e bërë verën e shkuar. Tashmë Balotelli duhet të mendojë për një destinacion të ri ku mund të vijojë karrierën, dhe nuk do të ishte aspak çudi që të transferohet në Brazil aty ku e kërkojnë me ngulm dy skuadra Flamengo dhe Vasco da Gama!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency