La Liga

Celta i jep “asist” Barçës, ndal Realin në Bernabeu

Celta Vigo ndal Realin e Madridit brenda në Santiago Bernabeu dhe i jep një asist Barcelonës në garën për titull. Përfundoi në barazim 2-2 dueli mes Los Blancos dhe skuadrës galiciane me Celtan që kaloi në epërsi pas vetëm 7 minutash lojë me golin e rusit Smolov, por Reali reagoi në fraksionin e dytë duke përmbysur shifrat me finalizimet e Toni Kross dhe Sergio Ramos me penallti. Por Santi Mina, 5 minuta para fundit të kohës së rregullt shokoi Santiago Bernabeun duke realizuar golin e barazimit për Celta Vigon. Tashmë avantazhi i Realit ndaj Barçës në krye të klasifikimit të La Ligas është ngushtuar nga 3 në vetëm 1 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency