Gossip

Çmenduria e CR7, mban në dorë Rolexin më të shtrenjtë në qarkullim

Cristiano Ronaldo mbetet njeriu i rekordeve, brenda dhe jashtë fushave të blerta. I jashtëzakonshëm për cilësitë e tij si futbollit, por edhe për shpenzimet. Makinat dhe orët e shtrenjta janë pasionet e tij. Në dorë mban gjithmonë një send me vlerë të paimagjinueshme, të mbushur me diamantë.

Një nga orët e veçanta të CR7 është edhe Rolexi më i kushtueshëm në qarkullim. Një GMT-Master me ar të bardhë, i mbuluar me diamantë. Vlera e saj është 442 100 euro. Edhe Georgina është e fiksuar për ta mbajtur në dorë, paparacët kanë prova për këtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency