Kupa e Shqiperise

Çerekfinalet, Partizani e Skënderbeu të favorizuar, “zjarr” në Teuta-Kukësi dhe Tirana-Laçi

Janë përcaktuar tashmë çiftet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë, ku më i favorizuari duket Partizani, që do të përplaset me Luftëtarin. Edhe Skënderbeu ka një short të mirë, pasi do të përballet me Kamzën, ndërsa dy çiftet e tjera premtojnë një rivalitet shumë të fortë. Kështu Teuta do të ndeshet me Kukësin, ndërsa Tirana me Laçin, një ekip ekspert i në përballjet e Kupës. Takimet e vajtjes do të luhen më 13 mars, ndërsa ndeshjet e kthimit dy javë më pas, pikërisht më 27 mars.

Çerekfinalet (23 dhe 27 mars)

Kamza-Skënderbeu

Partizani-Luftëtari

Teuta-Kukësi

Tirana-Laçi

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency