Kupa e Italise

Çerekfinalet, “vallen” e hap derbi i Madoninnas

Lazio ishte skuadra e fundit që preu biletën për në çerekfinale të Kupës së Italisë. Me kuadrin e plotësuar, tashmë janë caktuar edhe oraret e ndeshjeve të radhës, që do të zhvillohen në tri ditëm nga 26 deri 28 janar.

Vallen e çerekfinaleve e hap derbi i Milanos mes interit dhe Milanit me 26 janar, më pas i takon Lazios të sfidojë në transfertë Atalantën e Gasperinit ditën pasuese, para se të zhvillohet Juventus-SPAL.

Çerekfinalja e fundit do të diskutohet mes Napolit dhe Spezias.

 

Çerekfinalet:

E martë, 26 janar

Inter-Milan    (20:45)

E mërkurë, 27 janar

Atalanta-Lazio      (17:45)

Juventus-Spal       (20:45)

E enjte, 28 janar

Napoli-Spezia        (21:00)

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency