Lojërat Dimërore

Ceremonia hapëse e “Pyeongchang 2018”, parakalojnë Shqipëria dhe Kosova

Spektakël pot ngjyra në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike Dimërore “Pyeongchang 2018”. Pas garave të para në sportin pak të njohur në Shqipëri “Curling”, në patinazhin artistik dhe hedhjes në ski, të gjitha shtetet pjesëmarrëse parakaluan në stadiumin e improvizuar pikërisht për eceremoninë hapëse.

92 delegacione, ndër të cilat edhe Shqipëria me Kosovën, bënë parakalimin e rastit në stadiumin Olimpik. Flamuri shqiptar mbahej skiatorja Suela Mëhilli, ndërsa atë të Kosovës sportisti i vetëm pjesëmarrës, skiatori Albin Tahiri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency