La Liga

Cerezo tregon prapaskenën për Suarez: Fati e deshi që të vinte te ne!

Luis Suarez është goditja e madhe e Atletico Madrid në këtë merkato verore. Afrimi i sulmuesit uruguian nga Barcelona, ka rritur optimizmin te Los Colchoneros për sezonin e ri futbollistik. Presidenti Enrique Cerezo foli me superlativa gjatë prezantimit të Suarez duke treguar edhe një prapaskenë merkatoje lidhur me “El Pistoleron”.

“Kemi marrë një futbollist të madh. Suarez është një nga goleadorët më të mirë në Europë dhe jemi shumë të lumtur që është bërë pjesë e klubit tonë. Kemi tentuar blerjen e tij që kur luante në Holandë, por nuk ia dolëm falë situatës së vështirë financiare. Gjithsesi, fati deshi që lojtari të vinte tek Atletico Madrid disa vite më vonë“, deklaron kreu i klubit spanjoll.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency