Serie A

Çështja Icardi, Zhang e Marotta “i hedhin ujë zjarrit”

Pas polemikave të shumta të krijuara rreth rinovimit të kapitenit Mauro Icardi me klubin e Interit, kanë qenë presidenti Stiven Zhang dhe Administratori i Deleguar i zikaltërve, Giuseppe Marotta.

Të dy ata, në një dalje për mediat, theksuan se nuk ka asnjë çështje “Icardi” në shtëpinë e Interit dhe se shumë shpejt palët do të ulen për të negociuar.

“Nuk ka asnjë çështje Icardi. Shumë shpejt do të ulemi dhe të diskutojmë rinovimin e tij. Jemi shumë të kënaqur me atë që Mario jep në fushë dhe jashtë saj, pasi është një profesionist i vërtetë”, deklaroi Stiven Zhang.

“Ne jemi tërësisht të qetë për rinovimin e Icardit dhe kështu duhet të jenë edhe tifozët. Pjesa më e madhe e lajmeve në media, janë tërësisht të pavërteta”, shtoi më pas Marotta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency