Serie A

Çfarë fiziku Theo Hernandez, më i miri në stërvitje te kuqezinjtë

Theo Hernandez duket se po ambientohet shpejt me Milanin, lojtari ka impresionuar edhe trajnerin Giampaolo, madje ky i fundit është shprehur se i ka të gjitha mundësitë që brenda pak kohësh të shndërrohet në një ndër lojtarët më të mirë në rolin e tij. Në javën e parë përgatitore që po zhvillojnë kuqezinjtë Theo ishte surpriza më e madhe.

Puna e berë tek Atletico tregon qartë që në aspektin fizik mbrojtësi gëzon formë shumë të mirë. Për momentin, në radhët e kuqezinjve ai është lojtari që  gëzon formën më të mirë fizike. Ka shpejtësi dhe rezistencë dhe ndjek me vëmendje programin e punës. Trajneri Giampaolo ka besim se me fillimin e kampionatit Theo Herndandez nuk do të zhgënjejë askënd dhe se do të jetë një garanci e madhe për prapavijën. Optimizmi nuk mungon, sigurisht është ende herët për të nxjerrë konkluzione, por puna e tij në stërvitje i kënaqur të gjithë. Nëse gjendja fizike do të përputhet edhe me kualitetin teknik, të gjithë do të ngelen të kënaqur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency