La Liga

Çfarë lamtumire, Diego Godin nderohet nga Atletico Madrid!(Video)

Sfida ndaj Sevillas të dielën pasdite në La Liga ishte e fundit për kapitenin e Atleticos së Madridit, Diego Godin me fanellën e Los Colchoneros. Tifozët e Atleticos dhe drejtuesit e klubit bardhekuq i rezervuan një lamtumirë spektakolare dhe prekëse mbrojtësit uruguaian i cili ka arritur një marrëveshje 3-vjeçare me Interin dhe në verë do të transferohet në San Siro. Godin largohet kështu nga Atletico pas 9 sezonesh dhe pas një karriere të jashtëzakoshme me skuadrën e Diego Simeones me të cilën ka fituar 8 trofe.

Ndeshja ndaj Sevillas për mbrojtësin uruguaian nisi me një parakalim para shokëve të skuadrës, që e nderuan me duartrokitje. Më pas iu akordua një dhuratë nga klubi dhe një fanellë me firmat e të gjithë shokëve të skuadrës, teksa në fushë ishin të gjithë trofetë e fituar gjatë qëndrimit në Madrid. Një gol në memorie. Një faraon për historinë”ishte mesazhi i përcjellë nga tifozët e Atletico Madrid për 33-vjeçarin, teksa nuk munguan këngët e dedikuara vetëm për të gjatë gjithë ndeshjes.

https://twitter.com/Atleti/status/1127982947980795907

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency