Futboll

Çfarë rekordi nga Abreu, gjen skuadër të re në moshën 44-vjeçare!

Sebastian Abreu nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë as në moshën 44-vjeçare. Veterani uruguaian i cili është shumë i njohur në vendin e tij pasi numëron edhe 26 gola në 70 ndeshje me përfaqësueses Celeste, të martën në mbrëmje arriti akordin dhe sot është prezantuar si lojtari më i ri i skuadrës braziliane të Athletic Club MG, me Abreun që pas eksperiencës me Boston River ku ishte trajner dhe lojtar ka vendosur të rikthehet në Brazil. Ky është ekipi i 30-të në karrierën e Sebastian Abreut, një rekord i jashtëzakonshëm. Një rikthim në Brazil, aty ku është aktivizuar më parë me Gremion dhe Rio Branco për El Locon siç njihet ndryshe Abreu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency