Futboll

Çfarë sezoni për Atalantën, fiton edhe titullin e të rinjëve!

Çfarë sezoni për Atalantën. Skuadra e parë siguroi kualifikimin historik në Champions League ndërkohë që për ta imituar ka menduar ekipi të rinjëve që realizoi një tjetër superarritje duke fituar kampionatin Primavera. Pasi e mbylli sezonin e rregullt në vendin e parë dhe eliminoi Torinon në gjysmëfinale, Atalanta U-19 mposhti në finalen e madhe të play off, Interin e Armando Madonnas me rezultatin 1-0 duke fituar titullin kampion dhe duke shkurorëzuar pikërisht zikaltrit që kishin fituar dy kampionatet e fundit. Golin e vetëm për bergamaskët e realizoi 19-vjeçari nga Gambia Colley që u gjend në vendin dhe në kohën e duhur për të finalizuar një kundërsulm model të Atalantës. Ashtu si skuadra e parë edhe ajo të rinjëve do të marrë pjesë sezonin e ardhshëm në Champions League ose më saktë në UEFA Youth League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency