Premier League

Çfarë spektakli në Supersport, luhet Chelsea-Liverpool

5 fitore në 5 ndeshje nuk janë pak për më tepër që numri i fitoreve radhazi në Premier League për Liverpoolin ka shkuar në 14 duke marrë në konsideratë edhe 9 ndeshjet e fundit të sezonit të kaluar. Megjithatë në Champions ndaj Napolit të kuqtë treguan që janë një skuadër e thyeshme. Sot në orën 17:30 skuadra e Klopp luan ndaj Chelsea-t në Stamford Bridge me objektivin për të marrë fitoren e rradhës dhe për ta çuar sërish në +5 avantazhin ndaj City-t ndjekës në renditje. Nuk do të jetë e lehtë pasi Chelsea është një skuadër që po vjen në rritje në drejtimin e Lampard pavarsisht disa rezultateve jo të mira në këto javë të para.

Blutë e Londrës kanë qenë gjithmonë një kockë e fortë për The Reds dhe diçka të tillë e treguan edhe në Superkupën e Europës ku u mposhtën vetëm pas goditjes së penalltive. Dëmtimet e Emerson, Rudiger dhe Mount i kanë prishur disi planet trajnerit Lampard gjithsesi Chelsea ka një skuadër të mbipopulluar dhe alternativat cilësore për ish-mesfushorin e bluve nuk mungojnë. Klopp në krahun tjetër nuk ka në dispozicion vetëm portierin Alisson, mbrojtësin e krahut Clyne, ndërsa Origi është në dyshim. Këtë supersfidë do të keni mundësi ta ndiqni në Supersport duke filluar nga ora 17:30. Premier League këtë të dielë vjen në ekranion tonë edhe me një tjetër ndeshje interesante pasi në orën 15:00 West Ham pret Manchester United.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency