Ligue 1

Çfarë tersi për Hakimin, pozitiv me Koronavirus, humb disa miqësore

Nis ters përvoja e Achraf Hakimit te PSG. Blerja e re e klubit francez, në fakt, ka rezuluar pozitiv në testet për Koronavirus, për këtë arsye është vendosur në izolim. Laji është raportuar nga gazeta franceze “L’Equipe”. Për këtë arsye Hakimi nuk është përfshirë në listë për ndeshjen miqësore ndaj skuadrës modeste Chambly, që u zhvillua paraditen e kësaj të shtune.

Marokeni, për të cilin PSG shpenzoi 60 milionë në arkat e Interit (plus bonuset), zbriti në fushë në testin e parë kundër Le Mans. Hakimi gjithashtu do të humbasë ndeshjet e tjera përgatitore kundër Augsburgut, të mërkurën e ardhshme, dhe ndaj Genoas, të shtunën.

Mesfushori 18-vjeçar, Edouard Michut, gjithashtu doli pozitiv me Koronavirus, por nuk është specifikuar se kur janë kryer testet dhe sa do të zgjasë mungesa e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency