Kupa e Gjermanise

Ç’fat ka Bayerni, përballë Paderbornit në çerekfinale!

Short mjaft i lehtë për Bayernin e Mynihut në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Kampionët e Bundesligës do të kenë përballë Paderbornin, skuadër që militon në Ligën e Tretë të Gjërmanisë, ku aktualisht mban vendin e dytë dhe është në garë për t’u ngjitur në Bundesligën e Dytë. Çiftet e tjera çerekfinale janë Frankfurt – Mainz, Leverkusen – Bremen dhe Schalke – Wolsburg. Ndeshjet e këtij raundi do të zhvillohet më 6 dhe 7 shkurt. Finalja e madhe është vendosur të luhet më 19 maj. Nw sfidat çerekfinale është vendosur të përdoret sistemi VAR për episodet më të rëndësishme.

 

Frankfurt – Mainz

Leverkusen – Bremen

Paderborn – Bayern

Schalke – Wolfsburg

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency