Euro 2020

Challandes zgjidh dilemat, publikohen formacionet zyrtare

Kosova do të luajë ndeshjen e katërt eliminatore të Euro 2020-ës, teksa këtë herë do të gjejë përballë Republikën Çeke, në sfidën që do të startojë në orën 15:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

“Dardanët” vijnë në një moment mjaft të mirë, pasi kanë plot 14 ndeshje pa humbur, por në sfidën e sotme trajneri Challandes duhet t’i bëjë llogaritë me mungesat e disa titullarëve të rëndësishëm.

Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dy skuadrave, ku bie në sy fakti që trajneri zviceran i Kosovës ka preferuar Elbasan Rrashanin dhe Edon Zhegrovën, për të zëvendësuar Rashicën e Zenelin të dëmtuar.

Formacionet zyrtare
Kosova: Muriç; Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Hadërgjonaj; Voca, Halimi, Celina; Rrashani, Zhegrova; Muriqi
Çekia: Vaclik; Kaderabek, Celustka, Suchy, Boril; Soucek, Darida; Masopust, Kral, Jankto; Schick.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency