Gossip

Charlotte, e ‘fiksuar’ pas futbollistëve (Foto)

Pas aventurës me sulmuesin kosovar që përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon të preferojë futbollistët.

Ajo është një fanse e zjarrtë e Chelseat, skuadër që e ndjek thuajse çdo javë në stadium dhe pozon shpesh me bluzën e londinezëve, pasa ndeshjeve të rëndësishme.

Së fundi Charlotte ka deklaruar për një revistë angleze së është në një lidhje me një futbollist të Premier Leagues, por nuk ka preferuar të bëjë publik emrin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency