Premier League

Chelsea beson te Rudiger, i rinovon kontratën edhe pse është i dëmtuar!

Edhe pse ka patur probleme të shpeshta fizike këtë sezon, Chelsea ka besim të madh te Antonio Rudiger madje diçka të tillë do t’ia tregojë me veprime konkrete siç është edhe rinovimi i kontratës. Mbrojtësi gjerman ka edhe dy vite të tjera me klubin anglez dhe drejtuesit kanë nisur që tani bisedimet për një kontratë të re e për më tepër për të mos lënë dyshime verën e ardhshme ku mbrojtësi do të ishte vetëm me një vit të mbetur. 26-vjeçari së fundmi iu nënshtrua një ndërhyrjeje për të mbyllur përfundimisht problemet fizike dhe pritet të rikthehet në janar dhe gjasat janë që me rikthimin në fushë mbrojtësi të ketë firmosur edhe rinovimin e kontratës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency