Futboll

Chelsea, Conte “blindon” Hazard

Antonio Conte i mbyll dyert largimit të Eden Hazard nga Chelsea. Sulmuesi belg i Bluve të Londrës pëlqehet nga dy klubet më të mëdha spanjolle Barcelona dhe Reali i Madridit por për trajnerin italian të kampionëve të Anglisë, Hazard është i pashitshëm.

“Eden është i lumtur te Chelsea dhe ne si klub po kërkojmë të blejmë lojtarë dhe jo të largojmë futbollistët tanë më të rëndësishëm, deklaroi Conte. Drejtuesit e Chelsea-it po punojnë fort në merkato për të afruar në skuadër mesfushorin e Leicester Dany Drinkëater dhe mbrojtësin e Southampton-it, Virgil Van Dijk, për ta cuar në 5 numrin e blerjeve pas afrimeve të Rudiger, Bakayokos dhe Moratës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency