Serie A

Chelsea dhe Man.United futen në garë për Calhanoglu!

Në shtëpinë e Milanit vazhdon të punohet përsa i takon rinovimit të kontratës me Hakan Calhanoglu. Bisedimet mes drejtuesve të klubit kuqezi dhe menaxherëve të lojtarit vazhdojnë me intensitet, por në rast se turku nuk pranon të firmosë kontratën e re me “djallin” do të largohet në fund të sezonit me parameter zero, pasi në qershor i përfundon kontrata. Nga kjo situatë disi e ndërlikuar për italianët, kërkojnë të përfitojnë Chelsea dhe Manchester United që po monitorojnë me vëmendje Çdo lëvizje që vjen nga kampi kuqezi. Në rast se Calhanoglu refuzon ofertën për rinovimin e kontratës atëherë jo vetëm klubet angleze, por edhe klubet e tjera që interesohen për futbollistin do të bëjnë maksimumin për ta marrë lojtarin me parameter zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency