Champions League

Chelsea eliminon Atleticon e Madridit, Bayerni “kursehet” ndaj Lazios

Atletico e Madridit i thotë lamtumirë Championsit që në fazën e 1/8-ave. Skuadra e drejtuar nga “Cholo” Simeone nuk ia doli ta befasonte Chelsea-n brenda në “Stamford Bridge”. “Los Colchoneros”, që ishin mposhtur 0-1 në “Wanda Metropolitano”, u dorëzuan 2-0 në Londër, ku shënuan Ziech dhe Emerson. Madrilenët e mbyllën takimin me një lojtar më pak, për shkak të kartonit të kuq të marrë nga Savic.

Bën detyrën në “Allianz Arena” Bayerni i Mynihut, që iu imponua Lazios me rezultatin 2-1 (takimin e parë bavarezët e fituan 1-4). Për ekipin e Hansi Flick shënuan Lewandowski me 11-metërsh në minutën e 33-të dhe Chupo-Mouting në të 73-tën.

Golin e “flamurit” për bardhekaltrit e realizoi Parolo 8 minuta para fundit të kohës së rregullt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency