Merkato

Chelsea fiton konkurencën për talentin e Monaco

Chelsea mposht konkurrencën e klubeve të tjera përsa i takon talentit të Monaco Aurelien Tchouameni. Sipas mediave “Blutë e Londrës” duket se kanë binudr drejtuesit e klubit nga Principata të pranojnë ofertën prej 50 milionë eurosh për katonin e 21-vjeçarit, kontrata e të cilit skadon në 2024.

Mesfushori konsiderohet një lojtarët më me prespektivë, duke tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha europiane. Liverpool, Manchester City, Juventus dhe Real Madrid janë në garë për kartonin e futbollistit, por londinezët duket se janë në avantazh dhe me shumë mundësi gjatë janarit do të bëjnë të mundur finalizimin e marrëveshjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency