Premier League

Chelsea fiton pastër ndaj Watfordit dhe rimerr vendin e katërt

Pas vetëm pak orësh në vendin e pestë, Chelsea mposhti Watfordin me rezultatin e pastër 3-0 dhe u rikthye sërish në vendin e katërt, duke parakaluar Manchester United.

Vetëm pak ditë pas humbjes ndaj West Hamit, djemtë e Lampard reaguan në mënyrë mjaft të mirë, duke zhvilluar një ndeshje perfekte në “Stamford Bridge” dhe duke mos e vënë asnjëherë në dyshim fitoren.

Sfida u zhbllokua në minutën e 28′ nga sulmuesi francez Olivier Giroud, i cili shfrytëzoi maksimalisht një pasim të Barkley, ndërsa pak para fundit të pjesës së parë braziliani Willian dyfishoi shifrat nga pika e penalltisë.

Pjesa e dytë ishte gjithashtu e dominuar nga “blutë e Londrës”, të cilët në minutat shtesë gjetën edhe golin e tretë me anë të mesfushorit anglez Barkley, ndërsa me tre pikët e sotme u ngjitën në kuotën e 57 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency