Premier League

Chelsea gati të rikthejë në skuadër talentin Ethan Ampadu

Pas bllokimit të merkatos nga FIFA, drejtuesit e Chelsea-t e kanë gjetur shpëtimin te lojtarët e huazuar nëpër skuadra të ndryshme në Europë. Trajneri Lampard ka nevojë për alternativa në mbrojtje dhe zgjidhja do të jetë i riu Ethan Ampadu i cili u huazua këtë verë te Leipzig. Në ekipin gjerman 19-vjeçari nuk aktivizohet shumë ndërsa Lampard përkundrazi po i jep shumë shanse të rinjve te Chelsea ndaj dhe zgjidhja më e mirë për Blutë e Londrës do të ishte ndërprerja e parakohshme e huazimit të lojtarit për të përforcuar mbrojtjen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency