Premier League

Chelsea gjen në shtëpi pasuesin e Hazard, i ofron numrin 10 dhe rinovimin

Callum Hudson-Odoi ishte me një këmbë jashtë Chelseat në merkaton e janarit, por një dëmtim i rëndë i gjurit i dha fund mundësisë për të firmosur me Bayern Munchen, ndërsa tani situate është totalisht ndryshe.

Klubi londinez tani ka ndërmend ta shndërrojë në një lojtar të rëndësishëm, duke i ofruar fanellën me numër 10, që aktualisht e mban Hazard, por belgu ka bërë gati valixhet për të ikur në Madrid.

Njëkohësisht Chelsea i ka ofruar Hundon-Odoy edhe një rinovim të rëndësishëm, me pagë prej 100 mijë paundësh në javë. Palët kanë nisur bisedimet e para dhe janë në rrugën e duhur për ta mbyllur këtë verë përfundimisht rinovimin me talentin anglez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency