Merkato

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi duhet të ketë kujdes

Lajme “të këqija” për Interin rreth së ardhmes së Marash Kumbullës, qendërmbrojtësit kuqezi, i piketuar nga trajneri Antonio Conte si pasardhës i uruguaianit Diego Godin. Mediet italiane raportojnë se për 20-vjeçarin shqiptar, Chelsea i Londrës ka përgatitur një ofertë prej 23 milionë eurosh, me synim vënien e futbollistët që në verë nën urdhrat e Frank Lampardit.

Sigurisht që ky lajm i ka shqetësuar zikaltrit, që janë në “pole” për sigurimin e kartonit të Kumbullës, pasi vetë futbollisti dëshiron të jetë pjesë e skuadrës nga Milano. Gjithsesi, ky fakt mund të jetë “bonus” për Interin, por jo përcaktues në vendim përfundimtar të Veronës dhe vetë lojtarit.

Drejtuesit zikaltër duhet të lëvizin shpejt dhe ne hapa konkretë, sepse për kuqeziun ka interest të jashtëzakonshëm brenda dhe jashtë Italisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency