Premier League

Chelsea-Leicester, Lampard do me çdo kusht fitoren e parë

Pas dy paraqitjeve bindëse, por që nuk mori rezultatet që dëshironte, Chelsea do të kërkojë sot fitoren e parë me Lampard në stol si trajner. Blutë e Londrës kanë një ndeshje delikate pasi në orën 17:30 presin në Stamford Bridge, Leicester City-n. Dëshira për të marrë rezultat pas dy lojrave të mira që nuk sollën atë që kërkohej është shumë e madhe te Chelsea. Willian dhe Rudiger janë rikthyer nga dëmtimet respektive dhe mund të jenë vlera e shtuar e Lampard në këtë sfidë pas 120 minutave të lodhshme ndaj Liverpoolit në mesjavë.

Trajneri i bluve pritet të bëjë disa ndryshime në formacionin titullar ndërkohë që duhet të ketë kujdes nga dhelpërat të cilët e nisën kampionatin me një barazim ndaj Wolves, por kanë një trajner si Brendan Rodgers në stol dhe një skuadër që duhet pasur frikë. Në 5 sfidat e fundit shtëpiake ndaj Leicester, Chelsea ka fituar vetëm 2 herë dhe statistikat nuk janë në favor të Bluve të Londrës, gjithsesi sot në Stamford Bridge kërkojnë ta kthejnë në festë me Chelsea-n që do të synojë tre pikët e para në Premier League pikërisht përpara publikut të tij. Chelsea-Leicester do të transmetohet live në Supersport në orën 17:30.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency