FA Cup

Chelsea në gjysmëfinale, mposht 2-0 Sheffieldin

Chelsea kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup, duke iu bashkuar në këtë fazë Manchester City-t dhe Southamptonit, ndërsa emri i fundit do të jetë një mes Leicester City-t dhe Manchester United.

Blutë e Londrës fituan 2-0 ndaj Sheffield United, vendin të fundit të Premier Leaguye, që e mbajti në ankth skuadrën e Tuchelit deir në shtesë, kur pësoi dhe golin e dytë. Takimi u zhbllokua në minutën e 24-t, nga autogoli i Norëood, ndërsa në kohën shtesë, kur futbollistët e Sheffieldit ishin hedhur në sulm për ta çuar sfidën në shtesë Ziech relaizoi golin e “knockout”-it dhe që siguroi kalimin e bluve të Londrës në gjysmëfinale të FA Cup.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency