Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Chelsea, në krizë të thellë/ “Porcion sa për një lepur”, plas ironia në rrjet (foto)

Kriza ekonomike te klubi i Chelsea-t, pas sanksioneve të vendosura nga qeveria britanike për shkak të lidhjeve të Abramovich me Vladimir Putin, duket se është më e thellë seç mendohej.

Së fundmi në rrjet janë bërë publike foto të ushqimeve që konsumojnë lojtarët dhe ajo që bie në sy është sasia e vogël dhe fakti që vakti përmban vetëm lulelakër dhe selino.

Ndër të tjera publike është bërë edhe çmimi që paguhet për këtë vakt, që mund të konsiderohet qesharak dhe është 7.95 paund.

Komentet në rrjet në lidhje me fotot e ushqimeve që lojtarët marrin nga klubi në ndeshje janë të shumta, si: “Porcion i mjaftueshëm për një lepur.”

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...