Premier League

Chelsea në superformë, fiton thellë derbin ndaj Tottenham!

Chelsea fiton supersfidën e javës së 5-të të Premier League dhe nuk i ndahet Liverpoolit dhe Manchester United duke i barazuar në kuotën e 13 pikëve në krye të renditjes. Në derbin ndaj Tottenham në shtëpinë e Harry Kane me shokë, triumfoi pikërisht Chelsea me shifrat e thella 0-3. Pas një pjese të parë me shumë raste por pa gola, Chelsea i Tuchel tregoi të gjithë supermacinë e tij me me dy gola të shpejtë nga Thiago Silva në të 49-ën dhe Ngolo Kante në të 57-ën. Për të vendosur në kasafortë fitoren e bluve mendoi mbrojtësi gjerman Rudiger që shënoi në shtesë. Për Tottenhamin kjo ishte humbja e dytë radhazi pas asaj ndaj Crystal Palace me skuadrën e Nuno Espirito Santo që ka humbur terren në renditje.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency