Premier League

Chelsea “ngec” në shtëpi, komplikon garën për Champions

Chelsea ngeci sërish në shtëpi, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1, në sfidën e zhvilluar përballë skuadrës së Wolvesit.

Skuadra e drejtuar nga Maurizio Sarri e pa veten në disavantazh në fillim të pjesës së dytë dhe vuajti shumë për të gjetur golin përballë kundërshtarëve.

Barazimi erdhi vetëm në minutat shtesë, kur kapiteni Eden Hazard arriti të shënojë një gol mjaft të bukur, me një gjuajtje të fortë nga jashtë zonës.

Dita e sotme ishte një mundësi mjaft e mirë për “blutë e Londrës”, sa i përket garës për zonën Champions League, pasi dy skuadrat rivale, Arsenal dhe Manchester United, do të përballen me njëra-tjetrën pasditen e sotme.

Liverpooli nuk i ndahet M.City-t, 2-golsha për Firmino dhe Mane!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency