Serie A

Chelsea nuk e do, Higuain shndërrohet në një telash për Juventusin

Eksperienca e Gonzalo Higuain te Chelsea mund të konsiderohet një dështim, pasi sulmuesi argjentinas arriti të shënojë vetëm 5 gola në 21 prezenca, ndërsa në fund të sezonit, pritet të rikthehet te Juventusi.

Klubi londinez nuk ka ndërmend të paguajë për blerjen e “El Pipita”-s, edhe nëse konfirmohet Sarri në pankinë, apo pezullimi i merkatos nga UEFA, ndaj bardhezinjtë do të duhet të kërkojnë një tjetër sistemim për të.

Një sezon mes Milanos dhe Londrës, por me performancë dhe shifra për t’u harruar, e shndërrojnë Higuain në një telash për Juventusin, që tashmë duhet të kërkojnë një tjetër strehë për të, duke marrë parasysh edhe një ulje të konsiderueshme të çmimit.

Kjo pasi momentalisht nuk ka asnjë skuadër që të shfaqë interes për blerjen e tij dhe aq më tepër të paguajë 40 milionë euro për kartonin e tij, aq sa kërkon Juventusi, ndaj në verë bardhezinjtë mund të ulin pretendimet e tyre deri në 25 milionë, për t’u shkarkuar nga barra e rëndë e pagës së Higuain.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency