Premier League

Chelsea nuk fal ndaj Newcastle, merr përkohësisht kreun e renditjes

Chelsea ia doli të triumfojë 0-2 në transfertën ndaj Newcastle dhe të marrë përkohësisht kreun e renditjes me 18 pikë në 9 javë, aq sa ka edhe Leicester që do të luajë nesër në “Anfield Road” ndaj Liverpoolit.

Londinezët e Lampard dominuan sfidën e zhvilluar në “St’ James Park” dhe arritën të gjejnë golin e avantazhit që në minutën e 10’, kur pas një topi të hedhur rrezikshëm në zonë nga Timo Ëerner, ishte Fernandez që shënoi në portën e tij.

Më pas golin e sigurisë e shënoi sulmuesi i ri i talentuar, Tammy Abraham, që u shërbye saktë nga Werner në minutën e 65-të dhe vulosi suksesin e Chelseat, me londinezët që regjistrojnë kështu fitoren e pestë në 9 javë kampionat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency