Merkato

Chelsea përgatit ofertën për yllin e Everton!

Largimi i mundshëm i Eden Hazard pritet të sjellë edhe ndryshime të mëdha te Chelsea për sezonin e ardhshëm. Blerja e parë e konfirmuar është Pulisic nga Dortmundi por një tjetër goditje mund të jetë edhe Richarlison i cili do të zëvendësonte bashkëkombasin e tij, Willian. Ky i fundit ka një lum ofertash në verë të cilat po i shqyrton ndërsa nga ana tjetër drejtuesit po përgatiten për çdo situatë ndaj dhe po përgatisin ofertën për asin e Everton. Këta të fundit e blenë Richarlison në verë 45 milionë euro dhe për ta lënë të lirë duan afro dyfishin për kartonin e tij.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency