La Liga

Chelsea tremb Barcelonën, gati rinovimi e ndryshimi i klauzolës me adoleshentin e talentuar

Milionat mungojnë, arkat e klubit janë bosh dhe pavarësisht nevojës dhe dëshirës së Xavit për përforcime, presidenti Joan Laporta nuk mund të sjellë dot në “Camp Nou” një emër të madh.

Barcelona nuk mund të bëjë goditje të rëndësishme në merkaton e dimrit, por për drejtuesit ka një tjetër mision të rëndësishëm, rinovimin me talentet e skuadrës.

Është 17-vjeçari Gavi prioriteti i katalanasve, të cilët kanë takuar agjentin e fantazistit spanjoll për të përshpejtuar zgjatjen e kontratës me të.

Aktualisht, Gavi ka një kontratë deri në 2023 me klauzolë 50 milin euro. Kjo e fundit shqetëson drejtuesit duke parë se Chelsea po mendon seriozisht ta paguajë për të rrëmbyer lojtarin nga Barcelona.

Mesfushori adoleshent është një nga zbulimet më të bukura të këtij sezoni te Barcelona, ekip me të cilin numëron 16 ndeshje (11 në La Liga dhe 5 në Champions League).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency