Gossip

Chiara Bransi, ish e dashura e Burkit që adhuron Barcelonën!

Chiara Bransi e cila njihet si modele dhe blogere nuk e fsheh pasionin e saj për Barcelonën. E lindur në Gjermani, e adoptuar në Milano tashmë bukuroshja seksi jeton në Ibiza dhe nga aty ajo admiron magjitë që dhurojnë në fushë Messi dhe shokët e tij. Në këtë moment jo të Barcelonës ndosha futbollistët katalanas kanë pak nevojë për ngushëllimet e Chiarës. Në të kaluarën bukurosha Bransi ka patur një lidhje me portierin e Dortmundit Roman Burki.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency