Merkato

Chiesa dhe Zaniolo, Juventusi “shënjestron” talentet e Serisë A

Juventusi gjithmonë ka synuar talentet e futbollit italian, ndaj dhe në verë do të jetë në krye të skuadrave që duan Federico Chiesën dhe Nicolo Zaniolon. Drejtuesit janë të bindur se të paktën njëri prej tyre do të vishet bardhezi në verë. “Zonjës së vjetër” nuk i mungojnë paratë apo lojtarët që mund t’i përfshijë në operacione të tilla.

Ricardo Orsolini mund të sakrifikohet nga Paratici më së shumti në bisedimet me Fiorentinën për Chiesën. Ky i fundit vlerësohet 50-60 milionë euro, ndërsa Juventusi do të ofrojë, plus ofertës ekonomike, edhe kartonin e Orsolinit, që vlerësohet 10-13 milionë euro (këtë sezon është i huazuar te Bologna).

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency