Merkato

Chiesa pranë Juves, ja formula e transferimit

Për Federico Chiesën janë ditët e fundit me fanellën e Fiorentinës. Siç shkruan shtypi Italian, lojtari, pas humbjes me Interin, ka kërkuar nga drejtuesit që ta lënë të lirë të largohet dhe destinacioni i tij është Juventusi.

Prej kohësh flitet për një “divorc” mes palëve, por kësaj radhe Chiesa ka dalë hapur duke kërkuar largimin dhe presidenti Commisso është i orientuar ta kënaqë.

Strategjia e Juventusit do të jetë si ajo me Moratan: huazim për 10 milionë euro me të drejtë blerjeje 40-45 milionë euro të ndarë në disa këste për të mos rënduar bilancin e kampionëve në fuqi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency